سیستم آموزش مجازی

lms04

سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی (LMS) چیست؟

LMS مخفف عبارت "Learning Management Sysytem"، یک سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی است که از اجزای اصلی سیستم آموزش مجازی یا سیستم آموزش الکترونیکی محسوب می‌شود.. LMS یک زیر ساخت نرم افزاری برای مدیریت و اجرای دوره های آموزشی الکترونیکی است. این سیستم، کلیه فعالیت های کاربر با هر نقشی (راهبر، مدرس،فراگیر و ...) را ثبت و رصد می‌کند، روند یادگیری و آموزش را به طور خودکار مدیریت کرده و امکان گزارش دهی از فعالیت های انجام شده را فراهم می‌کند.

content

درLMS محتوای آموزشی با قالب های مختلف ارائه می شود. تولید کنندگان محتوا می توانند براساس استاندارهای رایج مانند SCORM، محتوا را تولید کرده و جهت استفاده در LMS ارائه نمایند.
استفاده از LMS برای فراگیران، شبیه به، واردشدن آنها به کلاس درس حضوری است. فراگیران با استفاده از ,LMS محتوای الکترونیکی درس را مشاهده می‌کنند و به پاسخ دهی تمرینهای درس یا شرکت در آزمون های آن می‌پردازند.
در LMS ابزارهای تعامل مدرس و فراگیران با ماژول های متفاوتی مانند پرسش و پاسخ، انجمن و گفتگوی متنی فراهم شده است.

مدرس در هر لحظه می تواند کلیه فعالیت های فراگیران را رصد کند و نسبت به فعالیت های انجام شده، نمره دهی کند یا مسیر آموزشی مورد نظر خود را اعمال نماید.
دراین سیستم امکان مدیریت و برگزاری دوره های آموزشی به صورت همزمان (کلاس مجازی) و غیرهمزمان( با محوریت محتوای الکترونیکی) وجود دارد.
مدیر آموزش دراین سیستم، در هر لحظه امکان رصد کلیه فعالیت های انجام شده در دوره های آموزشی مختلف را دارد.

 

سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی وستا (Vesta LMS)

Vesta LMS با هدف ارائه خدمات آموزشی به صورت الکترونیکی و تحت وب به فراگیران (دانشجویان، کارمندان، خودآموزان، دانش پژوهان و ...) برای انواع دوره های آموزشی دانشگاهی، ضمن خدمت و آزاد طراحی شده است.این سیستم تاکنون برای وزارت خانه ها، سازمان ها، بانک ها، دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی پیاده سازی گردیده است. در Vesta LMS موارد فرهنگی مربوط به سیستم آموزشی ایران عزیز و راحتی فراگیران برای استفاده، به طور کامل لحاظ شده است.
در این سیستم امکان ایجاد یک دوره الکترونیکی خودکار با سقف تعداد فراگیر مشخص، وجود دارد. فراگیران می توانند در این دوره ها ثبت نام کنند، هزینه دوره را پرداخت کنند و در زمان های تنظیم شده از قبل به مشاهده محتوای الکترونیکی بپردازند و سپس در آزمون آن دوره شرکت کنند.
در صورت نیاز مشتری، وستا ارتباط این سیستم با سیستم های دیگر مانند سیستم مدیریت آموزشی (Training Management System)، سیستم مدیریت منابع انسانی، سیستم های تشخیص هویت مانند Active Directory یا Security Token و غیره را پیاده سازی خواهد کرد.

مطالب مرتبط : مقایسه LMS با LCMS

 

Responsive

چرا Vesta LMS ؟

 
  • پشتیبانی از استانداردهای آموزش الکترونیکی
  • امکان یکپارچگی با سایر سیستم ها
  • سیستم نمره دهی بر اساس فعالیت ها
  • عدم محدودیت در تعریف نقش های سیستمی
  • برگزاری خودکار (Automatic) دوره های آموزشی به صورت الکترونیکی

یک سال پیشتیبانی رایگان

پشتیبانی از این سیستم به مدت یک سال رایگان است. در این مدت در فواصل زمانی منظم آخرین نسخه که شامل برخی از قابلیت های جدید و رفع خطاهای احتمالی است، برای مشتریان نصب و راه اندازی می‌گردد. در مدت زمان پشتیبانی، مشتری در هر لحظه قادر به ثبت و پیگیری درخواست های خود از طریق سیستم پیگیری درخواست های مشتری وستا، می‌باشد.

آموزش کاربری به گروه های مختلف

آموزش کاربری این سیستم براساس نقش های سیستم به افراد لازم مانند راهبران سیستم، مدیر واحد آموزش، کارشناس واحد آموزش و مدرس ارائه می‌شود. پس از برگزاری جلسه آموزشی، راهنمای استفاده از سیستم به تفکیک نقش ها در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

شخصی سازی براساس نیازمندی های شما

وستا آمادگی پیاده سازی شخصی سازی این سیستم بر اساس نیازمندی های مشتری را دارد.

Responsive

چاپ ایمیل

پل ارتباطی

  • بزرگراه جلال آل احمد - حدفاصل بین پل عابر شهرآرا و پل گیشا - شمال بزرگراه - پلاک 125 - طبقه دوم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

(10خط) 88285424 21 98 +

88246329 21 98 +