سیستم مدیریت کتابخانه دیجیتالی

LMS04

سیستم کتابخانه دیجیتال چیست؟

یک سیستم نرم افزاری که تمرکز اصلی آن بر مدیریت مجموعه ای از محتواهای الکترونیکی با اولویت کتاب است. این محتوا ها می توانند در قالب فایل به صورت متن، صوت، تصویر و ویدیو با ساختاری الکترونیکی باشند. در این سیستم، محتواها، ذخیره و طبقه بندی می‌شوند و از طریق ابزارهای الکترونیکی مانند کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت قابل مشاهده و دریافت می‌باشند

content

سیستم مدیریت کتابخانه دیجیتالی وستا (Vesta LIB)

در این سیستم قابلیتهای لازم برای مدیریت کتابخانه سنتی و دیجیتال به صورت یکجا فراهم شده است. شما می‌توانید محتواهایی از قبیل کتاب، مجله، مقاله، پایان نامه، لوح فشرده، نقشه و ... را فهرست نویسی کرده و یا از تگهای استاندارد کتابخانه ملی ایران و کنگره ملی آمریکا برای سرعت در ورود اطلاعات استفاده کنید.
در این سیستم، با قابلیت تعریف کتابخانه های متعدد می توانید چند کتابخانه را با هم مرتبط کرده و در عین حال مدیریتی جدا بر روی هر کتابخانه داشته باشید. اعضا و محتواهای هر کتابخانه را به صورت اختصاصی تعریف کنید و دسترسی های متفاوتی به افراد مختلف بدهید.
با امکانات فراوان در ماژول جستجو، به کاربر امکان جستجوی محتوای مورد نظر خود و مطالعه آن به صورت برخط (آنلاین) را می‌دهید. کاربر قادر است که برای دریافت نسخه فیزیکی یا چاپی محتوای درخواستی خود از طریق ماژول امانت و رزرو اقدام کند. شما در این سیستم می توانید برای هر سند ملحقاتی از قبیل، فایل های نقد سند، فایل های صوتی یا تصویری، چکیده و ... را اضافه کنید. نظرات خوانندگان یک کتاب را جویا شده و آنها را به اشتراک گذارید.

Responsive

چرا Vesta LIB ؟

 
  • مدیریت چند کتابخانه در یک سیستم
  • نمایش انواع فایل های متنی و چند رسانه ای
  • انعطاف در مدیریت مالی کتابخانه
  • تعریف دسترسی های سیستم به صورت پویا (Dynamic)

یک سال پیشتیبانی رایگان

پشتیبانی از این سیستم به مدت یک سال رایگان است. در این مدت در فواصل زمانی منظم آخرین نسخه که شامل برخی از قابلیت های جدید و رفع خطاهای احتمالی است، برای مشتریان نصب و راه اندازی می‌گردد. در مدت زمان پشتیبانی، مشتری در هر لحظه قادر به ثبت و پیگیری درخواست های خود از طریق سیستم پیگیری درخواست های مشتری وستا، می‌باشد.

آموزش کاربری به گروه های مختلف

آموزش کاربری این سیستم براساس نقش های سیستم به افراد لازم مانند راهبران سیستم، مدیر واحد آموزش، کارشناس واحد آموزش و مدرس ارائه می‌شود. پس از برگزاری جلسه آموزشی، راهنمای استفاده از سیستم به تفکیک نقش ها در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

شخصی سازی براساس نیازمندی های شما

وستا آمادگی پیاده سازی و شخصی سازی این سیستم بر اساس نیازمندی های مشتری را دارد.

Responsive

چاپ ایمیل

پل ارتباطی

  • بزرگراه جلال آل احمد - حدفاصل بین پل عابر شهرآرا و پل گیشا - شمال بزرگراه - پلاک 125 - طبقه دوم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

(10خط) 88285424 21 98 +

88246329 21 98 +